محصولات شرکت افرنگ

پورتال سازمانی Afrang Portal
یک سامانه مدیریت محتوا بر پایه ماژول طراحی شده توسط خود شرکت می باشد که قابلیت نامحدود در ایجاد صفحات و مطالب و ماژول ها را به کاربر می دهد و از کیفیت بصری و فنی بالایی برخوردار است و بهینه سازی برای موتورهای جستجو ، سرعت بارگزاری و کاربری آسان در آن رعایت شده است.
با این محصول در کمترین زمان یک پورتال سازمانی امن ، سریع،زیبا و کارا در اختیار سازمان و 100 درصد سفارشی در اختیار کاربر می باشد.
آرشیو اسناد
سیستم آرشیو اسناد به منظور نگهداری و دسترسی به اسناد و مدارک در فرمت های مختلف تصویری،صوتی و انواع فایل مورد استفاده قرار میگیرد.
دسترسی به این اسناد بسیار آسان است و جستجوی پیشرفته این امکان را فراهم می آورد که تمام بایگانی به راحتی در دسترس باشد و نیاز به نگهداری اسناد در قالب کاغذ،CD و دیسک های ذخیره سازی اطلاعات را از بین می برد.
این محصول در واحدهای مختلف یک سازمان از جمله روابط عمومی،حقوقی،کارگزینی و... می تواند استفاده شود و هر کاربر با توجه به دسترسی ها و مجوزهای خود تنها به بخش مربوط به خود دسترسی دارد.
سامانه فیش حقوقی
این محصول به منظور دسترسی کارکنان یک مجموعه به فیش حقوقی ماهانه خود از طریق اینترنت طراحی شده است و روی انواع دستگاه های قابل اتصال به اینترنت ، کامپیوترها،لپ تاپ، تبلت و گوشی های هوشمند قابل مشاهده و دریافت می باشد.
سیستم پذیرش و صندوق درمانگاهی
این سیستم برای مدیریت فرایند پذیرش بیماران در درمانگاه ها با قابلیت پذیرش برای واحدهای مختلف طراحی شده است.
کلیه فرایندهای لازم برای نوبت دهی،محاسبه مبالغ و صندوق و تهیه گزارش ها و فایل های مورد نیاز بیمه ها را به صورت کاملا مکانیزه انجام می دهد.
تعریف و تعیین واحدها ، پزشکان، خدمات و بیمه ها در این سامانه نامحدود است و این سامانه کل فرایند درمانگاه را پوشش می دهد.
این محصول برای واحدهای مستقل از جمله سونوگرافی،رادیولوژی و مطب قابل به کارگیری است.
اپلیکیشن محتوای اندروید
این محصول یک اپلیکیشن ارائه محتوا در قالب متن طبقه بندی شده ، صوت ، عکس و فیلم می باشد.این یک محصول کامل و کارا برای اطلاع رسانی بوده و جایگزین خوبی برای بروشورهای اطلاع رسانی و نبلیغاتی است و روی انواع گوشی های هوشمند و تبلت ها قابل نصب می باشد.
کاربرد اصلی آن تبلیغات ، اطلاع رسانی و آموزش است.
شرکت نرم افزاری ستاره ی افرنگ